Szkolenia

Szkolenia

Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń, pozwalających poznać tajniki prowadzenia pizzerii.

Program szkoleniowy obejmuje szeroki zakres wiedzy praktycznej z działalności pizzerii – począwszy od rozpalania pieca do pizzy, poprzez przygotowanie i wyrabianie ciasta oraz wypiekanie pizzy w piecu opalanym drewnem, skończywszy na sztuce pizza freestyle. W naszej pizzerii można zdobyć zarówno wiedzę jak i technikę by stworzyć idealną pizzę.

Cena: szkolenie 1-dniowe od  1000zł
         szkolenie 2-dniowe  od  1500 zł

Termin kursu i cena  ustalana jest indywidualnie.

 

Pokazy

Już od początku działalności pizzerii uczyliśmy się żonglować plackiem do pizzy – tak jak to robią prawdziwi Włosi. Po niedługim czasie opanowaliśmy tą sztukę i zechcieliśmy podzielić się swoimi umiejętnościami z publicznością.

Pierwsze pokazy w akrobacjach plackiem do pizzy odbywały się w naszej pizzerii. Ogromne show zrobiliśmy 9 lutego -  w Święto Pizzy. 

Z czasem zaczęliśmy pokazywać się na zewnątrz. Zostaliśmy zaproszeni do ZSOiZ w Bolesławcu. Mieliśmy okazję również wystąpić na Wieczorze Włoskim w Kruszynie organizowanym przez GOKiS Bolesławiec.

W dalszym ciągu chcemy rozwijać swoją pasję i prezentować umiejętności, dlatego jeśli chcą Państwo, abyśmy wystąpili również u Was – zapraszamy ! 

filmy z pokazów:

http://www.youtube.com/watch?v=r46Ugr3j22Y

http://www.youtube.com/watch?v=PrvF35PM_oY

http://www.youtube.com/watch?v=SyalzYWW_uo